Na tento vianočný darček nikdy nezabudne!

Vianoce sú za dverami.

Mám pre Vás skvelý tip na vianočný darček, ktorým odštartujete NOVÝ ROK 2018

Všetko začína základným programom Clean 9. Tento program je navrhnutý tak, aby vám pomohol odstrániť nahromadené toxíny z tela a cítiť sa ľahšie a energickejšie. Po deviatich dňoch sa môžete začať cítiť štíhlejšie a zdravšie pomocou plánu spotreby potravinových doplnkov obsiahnutých v balení, návodov na prípravu zdravých jedál a prípravu šejkov, ktoré možno ľahko nasledovať.

 

 

 

Sonya-Aloe-Nourishing-Serum-vianoce

Sonya™ Aloe Nourishing Serum

Toto sérum je také ľahké, že sa na vašej pleti priam nadnáša. Sérum Sonya™ Aloe Nourishing Serum, ľahké ako páperie, pomáha v pleti uzamknúť všetky pozitíva aloe, bieleho čaju a výťažkov z kôry Mimosa tenuiflora. Nanáša sa bez akýchkoľvek problémov a rýchlo sa vstrebáva, no pleti dodá celodennú hebkosť.

Forever Move™

Pohybujte sa voľne a buďte flexibilní, cíťte sa pohodlne s najnovším a klinicky najpokročilejším doplnkom na vaše kĺby a svaly Forever Move™. Tento prírodný doplnok pre podporu zdravého svalstva a kĺbov má patentovanú zmes dvoch výkonných zložiek, ktoré v ešte vo svete nik nespojil: *NEM® a **BioCurc®

 

Aloe Blossom Herbal Tea™

Cíťte sa vitálny vďaka tejto prírodnej zmesi lístkov, bylín a korenín. Štúdie preukázali, že koreniny môžu obsahovať rovnaké množstvo antioxidantov ako denná dávka niektorých druhov ovocia. Tento čaj bez obsahu kofeínu a akýchkoľvek kalórií oplýva robustnou kombináciou škorice, klinčekov, zázvoru a nového korenia.

 

Forever Travel Kit

Vezmite si malý kúsok Forever so sebou kedykoľvek a kamkoľvek idete. Forever Travel Kit obsahuje: Aloe Bath Gelée, Aloe Moisturizing Lotion, Aloe-Jojoba Shampoo, Aloe-Jojoba Conditioning Rinse a Forever Bright™ Toothgel a to všetko v praktickom balení vo veľkosti schválenej leteckými štandardmi