2. októbra 2017

Forever F.I.T. program

Forever F.I.T. program s tromi balíčkami, Clean 9, F15 a Vital 5 pre všetkých, ktorí chcú vyzerať lepšie a cítiť sa lepšie

Clean 9

Ste pripravení naštartovať cestu k zdravšiemu životnému štýlu? Všetko začína základným programom Clean 9. Tento program je navrhnutý tak, aby vám pomohol odstrániť nahromadené toxíny z tela a cítiť sa ľahšie a energickejšie. Po deviatich dňoch sa môžete začať cítiť štíhlejšie a zdravšie pomocou plánu spotreby potravinových doplnkov obsiahnutých v balení, návodov na prípravu zdravých jedál a prípravu šejkov, ktoré možno ľahko nasledovať.
balenie C9

F15

Ak ste pripravení urobiť ďalší krok vo svojej ceste, potom F15 ponúka individuálny prístup ako vyzerať a cítiť sa lepšie. S tromi úrovňami, pre začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých si môžete vybrať podľa vašej fyzickej úrovne a môžete získať informácie, ktoré potrebujete na dosiahnutie vašich kondičných a výživových cieľov.

Vital 5

Život sa môže stať časovo stresujúci a výberom potravín, ktoré sú pohodlne dostupné, môžeme spôsobiť, že naše telo prichádza o dôležité vitamíny a minerály. Vital 5 vám môže pomôcť zostať na vašej ceste k zdravšiemu životnému štýlu. Päť úžasných produktov spoločne pracuje na preklenutí výživových nedostatkov a ponúknu vám kľúčové živiny, ktoré vám pomôžu vyzerať a cítiť sa lepšie.