Prírodné riešenie zdravých svalov a kĺbov

Zdravé svaly a kĺby

Schopnosť pohybovať sa berieme často ako samozrejmosť, až kým sa táto schopnosť nezníži alebo nie je obmedzená. Pohybujte sa voľne a podporte pohodlie a flexibilitu kĺbov s najnovším a najpokrokovejším prírodným doplnkom pre kĺby a svaly od spoločnosti Forever Living, Forever Move™.

Forever Move obsahuje patentovanú zmes dvoch účinných zložiek, ktoré v danej kombinácii nenájdete nikde inde na svete.

NEM®

NEM®, je úplne prírodná zložka potravinového pôvodu získavaná z vajec, ktorá je zdrojom chondroitínu, kyseliny hyalurónovej, glykozaminoglykánov a dôležitých bielkovín ako je kolagén. O tejto patentovanej látke boli zverejnené štúdie, ktoré ukazujú, že podporuje zdravý rozsah pohybu, zlepšuje komfort a flexibilitu kĺbov, podporuje zdravé chrupavky, znižuje stuhnutosť svalov a kĺbov a podporuje rýchle zotavenie sa po cvičení – v podstate všetko, po čom vaše kĺby dlho túžili!

Kurkuma

Už po tisícročia sa verí, že táto prírodná rastlina podporuje zdravie kĺbov a poskytuje blahodarné antioxidačné účinky. Dnes je kurkumín predmetom tisícok publikovaných štúdií, ktoré sa pokúšajú odhaliť každý z jeho mnohých blahodarných účinkov.

Prínos tohto prelomového zloženia sme zlepšili pridaním kurkumínu z kurkumy – a to nie len tak, v hocijakej podobe – ale vo forme BioCurc®,  ktorá využíva vlastnú patentovanú emulgačnú technológiu. Táto technológia zvyšuje biologickú dostupnosť kurkumínu o 200 % – čo umožňuje vášmu telu kurkumín absorbovať a využiť vo väčšej miere.

Forever Move

  • poskytuje rýchle a potvrdené výsledky už za 7 – 10 dní
  • obsahuje dve patentované zložky pre zdravie kĺbov
  • takmer 5-krát účinnejší ako glukozamín a chondroitín

Či už ste športovec na vrchole svojich síl, víkendový bojovník, alebo si len chcete užívať väčšiu slobodu vo svojom každodennom živote, tieto dve silné zložky vám pomôžu zostať v pohybe pomocou troch kapsúl denne, ktoré sa ľahko užívajú.